Çevrimiçi Eğitim

IBU Online Eğitim Merkezi ile Küresel Dünya’nın tüm imkanları öğrencilerimizle buluşuyor.

Uluslararası Balkan Üniversitesi Online Eğitim Merkezi, öğretim üyelerimize ve öğrencilerimize online eğitim için bir platform sunmaktadır.

En son teknolojiler ile tam donanımlı olan Online Eğitim Merkezimiz, gerçek zamanlı video konferans ve dijital materyallerin paylaşımı ve profesörler ile öğrenciler arasında sürekli etkileşimli eğitim süreci ile %100 online eğitim sağlar. Online Eğitim Platformu üniversitenin Hello! Öğrenci Sistemi, online derslere tüm öğrenciler ve öğretim üyeleri için hızlı ve kolay erişim sağlar.

COVID-19 salgınına karşı alınan önlemler nedeniyle düzenli eğitim sürecinin kesintiye uğraması nedeniyle, IBU vakit kaybetmeden Online Eğitim platformunu başlattı. 500’den fazla derse, 2000’den fazla lisans ve lisansüstü öğrencisi, 23 Mart 2020 tarihinden itibaren online olarak erişilebiliyor.

Uluslararası Balkan Üniversitesi, bir yükseköğretim kurumu olarak eğitim hizmetlerini en yüksek ciddiyet ve kalitede tam kapasite ile sunmaya odaklanmış durumdadır.

Eğitim sistemimizi yeni çağın tüm araçlarıyla geliştirmeye devam edeceğiz ve sürekli olarak sadece Kuzey Makedonya’da değil, aynı zamanda Balkan bölgesinde ve ötesinde de modern eğitimin öncüsü olmaya devam edeceğiz.