Diş Hekimliği Fakültesi lisans eğitimi ile donanımlı Diş Hekimleri yetiştirmek, araştırmalar yaparak bilime katkıda bulunmak ve Uluslararası yaygınlığa sahip Üniversiteler ile akademik iş birliği içinde bulunmak ve uluslararası tanınırlığa sahip olmaktır. Uluslararası Balkan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olan öğrencilerimizin çağın gerekliliğini karşılayan güncel bilgi ve deneyime sahip en son teknolojiyi kullanabilen diş hekimleri olarak ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde görev alabileceklerdir.

Uluslararası Balkan Üniversitesi’ne (IBU) ve Diş Hekimliği Fakültesi’ne hoş geldiniz!

Fakültemizi en sizelere en iyi açıklaaycak olan dekan mesajımız fakülte dekanımız tarafından hazırlanıyor.
Çok Yakında dekan mesajı yayında olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sağlıcakla kalın,

Lisans Bölümleri:

Diş Hekimliği (300 AKTS-5YIL) Müfredat

Diş Hekimliği Fakültesi lisans eğitimi ile donanımlı Diş Hekimleri yetiştirmek, araştırmalar yaparak bilime katkıda bulunmak ve Uluslararası yaygınlığa sahip Üniversiteler ile akademik iş birliği içinde bulunmak ve uluslararası tanınırlığa sahip olmaktır. Uluslararası Balkan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olan öğrencilerimizin çağın gerekliliğini karşılayan güncel bilgi ve deneyime sahip en son teknolojiyi
kullanabilen diş hekimleri olarak ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde görev alabileceklerdir.

Diş Hekimliği

Eğitim Ücreti, ödeme işlemlerini, Bankaya veya üniversiteye gelmeden evinizin konforunda çevrimiçi olarak pay.ibu.edu.mk adresinden ödeyebilirsiniz.

KARDEŞ BURSU %5+%5

İki kardeşin üniversitemize kayıt olması durumunda her iki kardeşe %5 indirim uygulanır.

Supportscreen tag